Зеленський підтримав санкції США проти Коломойського

Президент України Володимир Зеленський підтримав санкції США проти Ігоря Коломойського.

Про це Зеленський сказав у своєму відеозверненні, передає Громадське, інформує NNS.

Обмеження запровадили через нібито причетність олігарха до «значної корупції» під час перебування на посаді голови Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Ми підтримуємо це рішення та працюємо над тим, щоб повернути в Україну кошти, щоб повернути в Україну справедливість. Її головний принцип полягає в тому, що ми чітко бачимо різницю між поняттями «великий бізнес» та «олігархічний клас». А от прізвища тут не мають жодної різниці. Це Медведчук, Коломойський, Порошенко, Ахметов, Пінчук, Фірташ чи будь-хто інший»,сказав Зеленський.

Президент додав, що готовий підтримувати лише тих, хто прагне працювати законно, а не «створювати монополії, контролювати ЗМІ, впливати на депутатів та інших державних службовців».

Нагадуємо, 5 березня держсекретар Сполучених Штатів Ентоні Блінкен заявив про введення санкцій щодо українського олігарха та колишнього голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ігоря Коломойського. У США заявляють, що Коломойський, перебуваючи на посаді голови ОДА з 2014 по 2015 рік, брав участь у корупційних діяннях та використовував свій політичний вплив для особистої вигоди.

Окрім самого Коломойського, під санкції потрапили найближчі члени його родини: дружина Ірина, донька Анжеліка та син Ізраїль Цві Коломойський. Усі вони тепер не можуть в’їжджати на територію США.

Читайте ще:

To Top