В Україні хочуть скасувати частину податків для громадян

У парламенті розглядають питання про скасування ряду податків для українців.

Парламентарії пропонують внести правки до законопроекту №5600 про збільшення податків, акцизів і штрафів для громадян України.

Про це пише today.uа, передає NNS.

Навколо цього документа виникає багато шуму і суперечок, адже оподаткування стосується представників усіх сфер бізнесу. Зростуть податки – виростуть ціни на всі товари і послуги.

Щоб полегшити долю українців, депутати пропонують внести поправки в законопроект і скасувати, наприклад, оподаткування ПДВ операцій з поставок житла. Якщо цю норму не скасують, то квартири в Україні подорожчають до 20%.

Також розглядається питання про скасування оподаткування доходу від продажу с/г продукції, вирощеної фермерами на земельних ділянках площею понад 0,5 га. Замість цього запроваджено обов’язок оподатковувати продукцію від продажу на суму від 12 мінімальних зарплат на рік (на сьогоднішній день ця сумма складає 72 тис. грн).

Депутати пропонують скасувати збільшення штрафів за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних понад 180 днів і положення про встановлення додаткових вимог до права на бюджетне відшкодування (вартість переробки не менше 8% від ціни продажу товару).

Пропонується переглянути права громадян на стягнення податкового боргу ДПС без звернення до суду по всьому податковому боргу, який виник по декларуванню платника податків. На сьогоднішній день податкова може стягнути таким чином борг, за яким сума не менше 5 млн грн і є несплата протягом 90 днів.

Читайте ще: Податкова амністія: які кошти і майно не потрібно декларувати

To Top