При рості комунальних тарифів розмір субсидій буде збільшуватися автоматично – Мінсоцполітики

В Україні виросте середній розмір комунальних субсидій. У Мінсоцполітики зазначили, що допомога від держави на оплату послуг ЖКГ може бути надана навіть тим, хто не має права на отримання субсидії.

Про це NNS дізнався з повідомлення today.ua.

На прес-конференції глава Міністерства соціальної політики Марина Лазебна розповіла, що в новому опалювальному сезоні громадяни України можуть розраховувати на допомогу в оплаті комунальних послуг.

Лазебна уточнила, що з приходом холодів можуть значно вирости комунальні тарифи, в зв’язку з цим, субсидії перерахують автоматично.

У відомстві вже підрахували, що середній розмір субсидій досягне двох тисяч гривень. За її словами, якщо будуть зростати тарифи на комунальні послуги, розмір субсидії для одержувачів буде переглянутий автоматично. Крім того, може бути збільшено число субсидіантів.

“Якщо людина не отримувала субсидію, але в результаті зростання тарифів їй знадобилася така допомога, то вона може звернутися за нею в будь-який момент”,повідомила Марина Лазебна.

Лазебна також підкреслила, що для мешканців регіонів, які потраплять до «червоної зони» внаслідок поширення епідемії COVID-19, автоматично на 50% будуть збільшені норми споживання основних комунальних послуг при розрахунку субсидій.

“Коли люди вимушено знаходяться вдома, працюють з дому, діти вчаться дистанційно, вони споживають більше води, газу та електрики. Збільшення норм споживання відбудеться автоматично”,сказала вона.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Вдвічі менше за опалення будуть платити власники газових котлів: українцям перерахували тарифи на зиму

За який період враховуються доходи при нарахуванні субсидії – пояснення Мінсоцполітики

Який дохід дає право на отримання субсидії: пояснення Мінсоцполітики

 

To Top