За який період враховуються доходи при нарахуванні субсидії – пояснення Мінсоцполітики

У Мінсоцполітики пояснили, за який період, враховуються доходи громадян при розрахунку субсидії, повідомляє NNS, посилаючись на РБК-Україна.

При розрахунку житлових субсидій враховуються доходи громадян за два квартали. Для пенсіонерів береться один місяць. Про це нагадує прес-служба Міністерства соціальної політики (Мінсоцполітики).

Як наголошується в повідомленні, враховуються доходи:

  • за III-IV квартали попереднього календарного року – у разі, коли житлова субсидія призначається з початку неопалювального сезону;
  • за I-II квартали поточного календарного року – у разі, коли житлова субсидія призначається з початку опалювального сезону;
  • за два квартали, що передують місяцю, який передує місяцю звернення за призначенням житлової субсидії, – у разі, коли житлова субсидія призначається не з початку опалювального (неопалювального) сезону.

У разі призначення житлової субсидії з початку опалювального сезону доходи у вигляді пенсії враховуються в розмірі нарахованої пенсії за серпень поточного року, а у разі призначення житлової субсидії з початку неопалювального сезону доходи у вигляді пенсії враховуються в розмірі нарахованої пенсії за березень поточного року.

У разі призначення житлової субсидії з початку опалювального (неопалювального) сезону враховується розмір нарахованої пенсії за місяць, що передує місяцю, попереднього місяцю, з якого призначається житлова субсидія.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Який дохід дає право на отримання субсидії: пояснення Мінсоцполітики

Нові правила в нарахуванні субсидій на комунальні послуги – українцям розповіли про зміни

Як самостійно розрахувати розмір субсидії – формула розрахунку

 

To Top