Найнебезпечніший чай: лікарка назвала, що саме шкідливе для здоров’я

Гарячий чай в холодну пору року вважається універсальним засобом, щоб підбадьоритися і зігрітися. Але ось захоплюватися таким напоєм може бути небезпечно для здоров’я.

Про це розповіла лікарка-дієтолог-гастроентеролог, кандидатка медичних наук Маргарита Арзуманян в інтерв’ю для радіо Sputnik, пише РБК-Україна, передає NNS.

Фахівчиня пояснила, що занадто висока температура чаю дуже шкідлива, оскільки може пошкодити стравохід і гортань. Попри те, що гарячий чай вважається відмінним способом зігрітися, пити його потрібно трохи остиглим. Регулярне пошкодження та опіки стравоходу і гортані шкідливі, бо можуть викликати інші, більш небезпечні порушення.

“Краще, якщо чай співвідноситься з температурою тіла. Він може бути трохи гарячіше, 40 градусів, але окріп пити не варто однозначно. Я б порекомендувала почекати хвилин п’ять, щоб не було палючого відчуття”,пояснила лікарка.

Читайте ще: 17 продуктів для зміцнення імунітету в холодну пору року

Вона зазначила, що в зігріваючий чай потрібно додавати трави: чебрець, сушені яблука, скоринки апельсина і корицю. І варто пам’ятати про те, що зігріваючий ефект будь-якого чаю носить тільки психологічний характер.

“Чай зігріває в момент: рот відчуває температуру, нам здається, що ми зігрілися, в шлунку ми температуру не відчуваємо. Це скоріше психологічний ефект”,підкреслила експертка.

Також варто восени пити чай з каркаде. Цей напій з суданської троянди містить антоціани, які зміцнюють стінки кровоносних судин. Такий чай складається з вітамінів і органічних кислот, які сприяють поліпшенню загального стану організму. Чай з каркаде зміцнює імунітет і знижує ризик розвитку респіраторних захворювань.

Однак чай з каркаде потрібно вживати в помірних кількостях, тому, що кислота може впливати на руйнування емалі зубів.

To Top