«Пільги мешканцям 30-кілометрових зон монетизуємо» – Шмигаль

Скасовані у січні 2021 року пільги на електроенергію мешканцям так званих зон спостереження планують монетизувати. Відповідну заяву зробив сьогодні 19 лютого під час «години запитань до уряду» зробив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, повідомляє NNS, посилаючись на онлайн трансляцію засідання Верховної Ради.

Відповідаючи на запитання одного з нардепів щодо скасованого права мешканців 30-кілометрових зон на пільги, Шмигаль зазначив, що раніше на таких територіях діяли аж три пільги: 30% знижка на тариф, нічний тариф при наявності багатозонних лічильників і пільга для власників електроопалення. При цьому прем’єр підкреслив, що саме електроопаленням користується переважна більшість мешканців зон спостереження.

Далі він заявив, що скасовану пільгу (30% знижку) планують монетизувати або надавати у вигляді субсидій. Як саме це буде відбуватися і коли, Шмигаль не конкретизував, лише зазначив, що відповідна робота в уряді вже ведеться – розробляється механізм.

Нагадаємо, у Нікополі, який є найбільшим населеним пунктом з усіх, що знаходяться у зонах спостереження, створили петицію до президента України щодо повернення пільг. На даний вона зібрала вже 22702 голосів з 25000 необхідних для розгляду. Збір триватиме ще 46 днів. Останнім часом він суттєво уповільнився.

Підписати петицію можна ТУТ.

Нардепи пропонують повернути тариф 90 копійок за перші 100 кВт електроенергії

Уряд затвердив порядок компенсації для громадян, у яких встановлене електроопалення

To Top