Названо найкращого учителя України (фото, видео)

В Україні визначили кращого вчителя 2021 року, який отримає 300 тисяч гривень, передає NNS, посилаючись на громадську спілку Освіторія.

Найкращим вчителем року премії Global Teacher Prize Ukraine 2021 став учитель української мови та літератури з Києва Артур Пройдаков.

Переможця оголосили під час церемонії нагородження, що відбулася 2 жовтня на Софійській площі у Києві.

Артур Пройдаков виборов перемогу серед трьох тисяч претендентів з усіх регіонів країни, йдеться у повідомленні на сайті організатора премії — громадської спілки Освіторія. Викладач отримає 300 тисяч гривень, поїздку до Лондона на найбільшу освітню подію Global Education and Skills Forum та підтримку реалізації освітніх проєктів від організатора премії.

 «Гасло „Вчителі важливі“ не є просто хештегом, не є просто реченням чи словосполученням, а це є реалія сучасної України, і ці слова повинні бути девізом для кожного освітянина в усій державі. За п’ять років, що існує премія, змінилося саме поняття „вчитель“. Сьогодні вчитель в авангарді всіх змін, які відбуваються в державі… Я впевнений: саме вчителі будуть впливати на те, що в нашій державі будуть відбуватися зміни, якісні та позитивні», — сказав переможець на церемонії нагородження.

Артур Пройдаков народився у Луганській області у російськомовній родині, а зараз у Києві у навчальному закладі “Мідгард” викладає українську мову та літературу. Педагог використовує для навчання TikTok, веде Telegram-канал ЗНО Українська, а також записав Подкасти з української літератури. Під його менторством школярі складають ЗНО на 190+ балів.

Його мрія – за допомогою міжобласних подорожей створити культурний міст між українцями, які живуть на сході, та тими, хто мешкає на заході України.

Як розповів сам Пройдаков, професія учителя полягає у тому, щоб відчиняти учням двері у доросле життя, де існують негаразди й перешкоди.

“Завданням школи є допомога сучасному підліткові розібратися в собі, знайти порозуміння із навколишніми та бути готовим долати неприємності, іти вперед до успіху попри будь-які труднощі”, – розповів Артур Пройдаков.

Переможця обирало авторитетне жюрі, у фіналі претендентів на перемогу було десятеро.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Вчителі будуть отримувати премії за досягнення учнів – Зеленський (відео)

Хто отримає відразу 10 виплат при виході на пенсію – названо категорію українців

В українських школах біда з вакцинацією: батьки запідозрили вчителів в обмані

To Top