Нардеп Кива назвав Україну повією

Народний депутат від ОПЗЖ Ілля Кива вчергове оскандалився. Цього разу він дозволив собі в грубій формі висловитися про Україну, повідомляє NNS, посилаючись на канал 24 та особисту сторінку нардепа у Фейсбуці.

Так, коментуючи власний допис про затриманих у ОАЕ дівчат, які позували перед фотокамерою без одягу і серед яких були українки, Кива написав, що, якби проводилися Олімпіади серед повій, то Україна в них завжди займала б усі призові місця і український Гімн звучав би нескінченно.

В самому ж пості нардеп награно обурився відсутністю реакції президента і МЗС на ситуацію з затриманими в ОАЕ українками.

Водночас Кива “забув”, що серед учасниць “голої фотосесії” в Дубаї були й громадянки Росії, Білорусі та Молдови. Також він не згадати про те, що зйомки організував петербурзький фотограф Олександр Тен.

Нагадаємо, 3 квітня 40 дівчат, 11 з яких – українки, взяли участь у відвертій фотосесії на балконі будинку в курортному районі столиці ОАЕ. Позували вони зовсім без одягу. Тепер їм загрожує ув’язнення аж до 6 місяців та ще й штраф у розмірі 5 000 дирхамів (у гривнях – приблизно 38 тисяч).

У Держдепі США назвали Україну “опорою східнослов’янського світу”

To Top