18
18

Меморіал: вбиті росією. Сергій Грицов, 44 роки, Херсонщина, лютий

Вбиті росією. Сергій Грицов мав інвалідність через вади слуху. В той страшний день він біг та кликав свого брата і його дружину спуститися у підвал, адже почалися обстріли. Російський артилерійський снаряд упав на подвір’я – усі троє загинули….

Меморіал: вбиті росією – це проект агенції «Або», що створила платформу для збереження пам’яті про загиблих мешканців України. Автори проекту збирають інформацію про українських військових, а також цивільних дорослих та дітей, яких вбила армія російської федерації.

НСН під час загальнонаціональної хвилини мовчання щодня публікує матеріали, оприлюднені на платформі.

Всі ці люди просто хотіли жити на своїй землі.
Вони – не цифри в статистиці.
Ми не маємо права забути.
Вічна і світла пам’ять кожному! Співчуття рідним і близьким.

Вбиті росією: Сергій Грицов

Меморіал: вбиті росією. Сергій Грицов, 44 роки, Херсонщина, лютий

Загиблі на Херсонщині: Сергій Грицов

Сергій Грицов загинув 19 лютого 2023 року у селі Бургунка Херсонської області. Сергій біг та кликав свого брата Геннадія і його дружину Марину спуститися у підвал, адже почалися обстріли. Російський артилерійський снаряд упав на подвір’я – Сергій, Геннадій та Марина загинули.

Сергієві було 44 роки. Усе життя мешкав у селі Бургунка. Навчався у місцевій школі, а згодом у Миколаєві – у спеціалізованій школі. Сергій мав інвалідність через проблеми зі слухом. Працював усюди, де запрошували, зазвичай, збирав фрукти – виноград, черешню. Жив із батьками. У вільний час любив рибалити. Мав сім котів. Дуже любив тварин.

«Тихий, спокійний був. На риболовлю любив їздити, там тихо, нікого немає, нікому не заважаєш. Те, що зловиш – та й улюблена риба. Пари не мав. Був сором’язливим», – розповіла про брата сестра Лариса

«Безневинний чоловік, який ніколи нікого не образив. Батьки завжди його підтримували», – пригадала племінниця Ірина

«Сергій любив гарно одягатися. Хотів зустріти кохання, мати дівчину. Був добрий. Як сідав поїсти – завжди казав: «Дякую, мамо». Такий був, що обніме, поцілує», – додала мама Людмила

У Сергія залишилися мама, сестра і четверо племінників.

УВАГА! Допоможіть зберегти пам’ять кожного та кожної, чиє життя обірвалося через війну росії проти України. Заповніть форму з даними про загиблих на сайті Меморіал: «Вбиті росією».

Інші трагічні історії тут: https://nikopolnews.net/tag/memorial/

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×