Купити квартиру в Дніпрі

В Україні саперів заміняють роботизовані платформи (відео)

роботизовані платформи

Різні роботи все частіше використовуються в саперно-мінній справі, правда частіше для розмінування. Проте бійці ЗСУ пристосували роботизовані платформи для закладення мін.

У Telegram-каналі “Танки. Історія та сучасність” опублікували відео робота-мінера, що підходить для позиційних бойових дій. Невелика керована дистанційно платформа може перевозити до 15 протитанкових мін. Передає НСН.

Принцип роботи роботизованої платформи полягає в тому, що вона управляється оператором дистанційно і так само дистанційно може ставити міни, щоправда, обладнання для їх закопування на машині не показали. Тобто ймовірно для маскування мін необхідна буде участь людини, або розробку ще доопрацьовуватимуть.

Ще раніше у Третій штурмовій бригаді показали робота-мінера, який може непомітно під’їхати до позицій ворога, скинути заряд чи міну. Після цього оператор робота відводить мінера подалі від місця вибуху та подає сигнал на вибух “подарунка”.

В Україні саперів заміняють роботизовані платформи на фронті (відео)В Україні саперів заміняють роботизовані платформи на фронті (відео)

Ще новини України: 16 березня дрони атакували два НПЗ у Самарській області: сталася пожежа

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×