Купити квартиру в Дніпрі

В Україні зроблять річний запас продовольства під час воєнного стану

Кабмін України ухвалив рішення під час воєнного стану, запровадженого після вторгнення Росії, створити запас продовольства в обсягах, які потрібні країні на один рік. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль

Зокрема, держава викупить річний обсяг зерна та деяких інших продуктів харчування. Це повинно забезпечити населення України найближчими місяцями достатньою кількістю продуктів харчування. Скільки виділять на це грошей – поки що не відомо.

Запас яких ще продуктів буде зроблено в Україні, крім зерна, – прем’єр-міністр уточнювати не став. Він лише додав, що Кабмін продовжує розширювати список критичного імпорту. Про це НСН дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA.

В Україні зроблять річний запас продовольства

Раніше Денис Шмигаль повідомив, що обласні військові адміністрації, поліція та Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками тепер у регіонах контролюватимуть ціни на продукти харчування, медпрепарати, а також на бензин та ДП. Таке рішення ухвалив Кабмін.

Нагадаємо, член Економічного дискусійного клубу Олег Пензін вважає, що в Україні, яка бореться з російськими окупантами, продуктів харчування вистачить ще на кілька місяців. Але можуть бути проблеми з доставкою продуктів до населених пунктів, які обстрілюють або тимчасово захопили російські війська.

Як оплачувати комунальні послуги під час воєнного стану

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×