В Україні введуть в обіг нові пам’ятні банкноти до Дня Незалежності

НБУ презентував нові символічні банкноти номіналом 100 і 500 грн. до Дня Незалежності України

20 серпня Національний банк України введе в обіг дві пам’ятні банкноти номіналами 100 і 500 грн. Подія символічно приурочено до 30-річчя Незалежності України. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті ZNAJ.UA

Нові банкноти вже в наявності в системі онлайн-замовлень. Придбати їх можна через інтернет-магазин нумізматичної продукції НБУ і у закладах банків-дистриб’юторів — Ощадбанк, Укргазбанк, Радабанк, ТАСкомбанк.

Вартість банкноти номіналом 100 грн складе 114 грн, а банкнота номіналом 500 грн буде коштувати 512 грн.

Зовні пам’ятні банкноти не відрізняються від звичайних купюр номіналом 100 і 500 грн, однак, якщо придивитися, на лицьовій стороні знаходиться особлива святкова айдентика до 30-ї річниці Незалежності України.

Незважаючи на особливий дизайн, пам’ятні банкноти з підписом голови НБУ Кирила Шевченка мають всі необхідні елементи захисту звичайних купюр номіналом 100 і 500 грн 2014 і 2015 років. Зокрема на водяній мітці трафаретною печаткою завдали святкову символіку, оптично-змінною фарбою-напис ” 30 років незалежності України». Її особливість у тому, що текст змінює свій колір залежно від нахилу банкноти.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Нова державна нагорода до Дня незалежності в Україні

 

To Top