Нова державна нагорода до Дня незалежності в Україні

Напередодні державного свята в Україні введуть нову премію

В Україні напередодні святкування Дня незалежності введуть нову премію “Національна легенда”. Її вручатимуть за значний внесок у розвиток України. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті РБК-Україна.

“22 серпня відбудеться нова премія “Національна легенда”. Це нова державна нагорода і нова традиція. Україна буде вшановувати своїх геніїв і аплодувати їм тоді, коли їм треба “, – сказав президент України Володимир Зеленський.

Як зазначив президент, з 1991 року незалежність України формували особистості, які відомі всім, і “завдяки яким всі знають про Україну, про наш живопис, музику, театр, балет, літературу, кіно, науку та спорт”.

В якості таких особистостей президент назвав Валерія Лобановського, Богдана Ступку, Миколу Амосова, Бориса Патона, Леоніда Каденюка, Броніслава Борондукова, Леоніда Бикова та інших.

“Починаючи з 1991 року вони приносили Україні славу”, – сказав він, додавши, що за життя вони не отримали подяки.

Уряд до 9 серпня 2021 року має подати на затвердження президенту проекти малюнка нагороди. Виготовленням знаків відзнаки та атрибутів до неї буде займатися Державне управління справами за участю Нацбанку.

 

До речі, нещодавно “NNS” писав: Святкування 30-річчя Незалежності України: Зеленський представив план заходів (ВІДЕО)

 

 

To Top