Що не можна пити при схудненні – ці напої небезпечні для фігури

Багато продуктів під час схуднення заборонені, так як сприяють збільшенню зайвих кілограмів

Але з’ясувалося, що існують і напої, які називають “калорійною бомбою”. І це, не кажучи про те, що алкогольні напої змушують забути про заборонит і з’їсти більше солодкого і шкідливого.

Які алкогольні напої не варто вживати при схудненні NNS дізнався з повідомлення на сайті РБК-Україна.

Лікери

У 100 мл міститься 250-300 одиниць енергії. Якщо вершковий лікер або крем – то в складі є і калорійні вершки. 2 рюмки, стопки – це третина добового раціону для тих, хто худне. Варто замінити такий напій мискою салату.

Бренді, коньяк та інші міцні напої

Всі міцні алкогольні напої дуже калорійні. На 100 мл – 230-250 одиниць енергії. Також у таких напоїв високий глікемічний індекс. Вони різко піднімають і опускають рівень цукру в крові і провокують голод. І чарочку такого напою хочеться закусити чимось суттєвим.

Якщо дуже хочеться – не пийте міцні напої перед їжею, тільки після прийому їжі. Додайте в склянку 2-3 кубики льоду.

Коктейлі

Справжні бомби калорійності – на 100 мл може міститися від 200 до 300 ккал. Постарайтеся замовляти коктейлі без вершків, шоколаду та з мінімумом інгредієнтів.

Солодкі і міцні вина

Такі вина мають менше калорійності, ніж коктейлі або міцні спиртні напої. На 100 мл – близько 120-150 ккал. Якщо ви намагаєтеся скинути вагу, то вибирайте сухе червоне вино або розбавляйте напій мінералкою.

Пиво

У списку самих калорійних напоїв пиво займає останнє місце, так як на 100 мл в ньому всього близько 50 ккал. Але у пива є інша негативна якість. У ньому містяться фітоестрогени, які за своїм принципом схожі на жіночі статеві гормони. Тому ці калорії осідають на животі, грудях і стегнах.

Які напої можна пити при схудненні

  • Джин
  • Горілка
  • Віскі
  • Текіла
  • Ром

До речі, нещодавно “NNS” писав: Спорт заважає повним худнути – дослідження вчених

 

 

To Top