Пенсіонерам в Україні до кінця серпня перерахують пенсії – названі категорії українців

В останній місяць літа 2021 року українським пенсіонерам перерахують щомісячні виплати. Підвищення пенсій торкнеться кількох категорій громадян похилого віку.

Підвищення пенсій у серпні поточного року чекає пенсіонерів, які мають інвалідність першої групи. Однак надбавку до виплат отримають лише ті представники даної категорії, у яких розмір пенсії не дотягує до прожиткового мінімуму – 1854 грн. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA.

У постанові №127 Кабінету міністрів України зазначено, що пенсіонери з першою групою інвалідності повинні отримувати 2200 гривень на місяць. У цю суму включають усі додаткові виплати, матеріальну допомогу, компенсації й надбавки.

Згідно з указом Уряду, з серпня 2021 року пенсіонери з першою групою інвалідності, але у яких пенсія нижче рівня прожиткового мінімуму, будуть отримувати в середньому на 19% більше.

Забезпечення наявності грошових коштів на підвищення пенсій зазначеній категорії громадян похилого віку покладено на Міністерство фінансів України, а також Міністерство соціальної політики.

Варто зазначити, що в Україні на грудень поточного року запланований черговий етап підвищення прожиткового мінімуму, після якого українським пенсіонерам можуть ще раз перерахувати пенсійні виплати.

 

До речі, нещодавно “NNS” писав: Як збільшити розмір своєї пенсії до 7000 гривень – дві замість однієї

 

 

To Top