Ощадбанк підключає платні послуги у додатку Ощад 24/7 без попередження

У користувачів програми Ощад 24/7 автоматично підключаються платні послуги

Клієнти державного Ощадбанку скаржаться, що при вході в мобільний додаток Ощад 24/7 почали автоматично підключатися платні послуги. Українці дізнаються про це тільки після того, як з їх рахунків знімають значні суми грошей. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA

Один із клієнтів Ощадбанку написав скаргу на дії державної фінустанови на сайті “Мінфін”. Користувач інтернет-банкінгу Ощад 24/7, який зареєструвався на сайті під ніком “makuha”, розповів про те, що довго не міг зрозуміти, чому з його банківської картки регулярно знімають гроші. Щоб відключити непотрібну платну послугу, людина змушена дзвонити на міський номер, в підсумку доводиться платити ще більше.

“Що за маячня? Заходиш в Ощад 24 — автоматично підключається платна послуга SMS-інформування. Я довго не міг зрозуміти чому знімаються гроші з картки. Відключити її потрібно телефонувати на міський, а там спочатку автовідповідач задає безглузді питання, а потім оператор затягує час, у підсумку за розмову знімається сума”, – повідомив клієнт Ощадбанку у своєму коментарі щодо роботи банку.

На питання “makuha” чому він не може користуватися додатком Ощад 24 без платного SMS-інформування, як це робиться в інших українських банках, в Ощадбанку дали вичерпну відповідь.

“Для використання сервісу Ощад 24/7 обов’язковою є послуга смс-банкінг. В залежності від тарифного пакету її вартість складає 0 або 7 грн на місяць. Послуга потрібна для отримання одноразових паролів та підтвердження операцій в Ощад 24/7. Що стосується дзвінків до контакт-центру, то дзвінок на номер 0800210800 є безкоштовним”, – відповіли в техпідтримці клієнтів Ощадбанку.

До речі, нещодавно “NNS” писав: В Україні з’явиться новий вид грошей і зникнуть платіжні картки

 

 

 

To Top