Обвалилася частина будівлі в Одесі

В Одесі обвалилася частина будівлі заводу.Існувала загроза подальшого обвалу і падіння елементів бетонних конструкцій на проїжджу частину і тротуар

В Одесі ввечері в неділю, 27 червня, частково обрушилася будівля заводу в районі Молдаванки. Повідомлення про обвалення на вулиці Скосній надійшло в ДСНС в 20:20. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті NEWS.MIR.

Як з’ясувалося, сталося часткове руйнування перекриття другого поверху колишнього заводу замкових виробів на площі 20 кв. м. При цьому мала місце загроза подальшого обвалу.

“Для запобігання падіння елементів бетонних конструкцій та перекриття на проїжджу частину і тротуар, співробітниками ДСНС, за допомогою автодрабини та спеціального обладнання, проведені роботи з демонтажу залізобетонної конструкції”, – повідомили в ДСНС.

На місці працювали п’ять одиниць пожежорятувальної техніки та 14 чоловік особового складу. Про причини обвалення поки не повідомляється.

ЗМІ з посиланням на місцевих жителів повідомляють, що в будівлі напередодні ПП велися якісь виробничі роботи – люди чули звук працюючого обладнання. Однак під час обвалення всередині нікого не було.

До речі, нещодавно “NNS” писав: В Одесі Чорне море стало “зеленим”: названа причина (фото, відео)

To Top