Новий навчальний рік – про які правила необхідно знати учням і вчителям з 1 вересня

З 1 вересня в Україні традиційно розпочинається новий навчальний рік. МОЗ встановило низку правил для учнів і викладачів.

Завтра в Україні розпочнеться новий навчальний рік. У зв’язку з цим Міністерство охорони здоров’я встановило ряд правил, яких необхідно дотримуватися учням і викладачам для запобігання поширення COVID-19. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті РБК-Україна.

Зокрема, вхід в навчальний заклад буде дозволено як вчителям, так і учням за умови використання захисних масок.

Крім цього, батьки учнів також зможуть зайти в школу тільки при наявності маски.

Однак, масочного режиму діти зможуть не дотримуватися безпосередньо під час занять, тільки у разі пересування між приміщеннями в школі маски одягати все ж доведеться.

Винятком є учні 1-4 класів їм дозволяється не використовувати засоби захисту. Всі інші діти повинні діяти у відповідності з встановленими правилами.

Крім цього, у МОЗ рекомендують викладачам одягати захисні щитки під час проведення уроків. Щитки є багаторазовими, тому у відомстві наполягають на їх обов’язковому дезинфікуванні.

Додамо, у МОЗ заявили, що урочистості і лінійки в честь 1 вересня для навчальних закладів не є обов’язковими.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Лінійки 1 вересня, «дистанціонка», канікули і вакцинація вчителів – все, що відомо про початок навчання.

 

 

 

 

To Top