Нафтогаз пояснив українцям, як можна заощадити на оплаті за газ взимку

Українці мають реальну можливість заощадити кошти на оплаті газу в зимовий період

Українська газопостачальна компанія Нафтогаз нагадала жителям країни, що у них є реальна можливість заощадити близько третини на оплаті за газ в період опалювального сезону. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA

Багато українських споживачі після того, як компанії-постачальники газу, в яких вони обслуговувалися, припинили роботу, були переведені до постачальника останньої надії (ППН). Це, безумовно, дуже зручно, але тарифи на газ у ППН на 34% вище, ніж у Нафтогазу. Постає резонне запитання: навіщо платити більше?

Наприклад, після припинення роботи “Полтавагаз збут”, полтавці автоматично переведені на оплату за газ ППН, тариф сягає 12 грн/куб.м. Вартість транспортування блакитного палива оплачується окремо.

“Подавши заявку і уклавши договір з ДК” Нафтогаз України “, клієнти у вересні зможуть економити майже 34% в платіжках. Адже компанія запропонувала своїм клієнтам одну з найвигідніших цін на газ серед постачальників на ринку – 7,96 грн/куб.м. з ПДВ, без вартості розподілу (доставки) у рамках річного тарифного плану “Фіксований”. тобто економія в липні дорівнює 4,04 грн. на одному кубі”, – повідомив Нафтогаз на своїй сторінці в Фейсбук.

Варто відзначити, що тариф 7,96 гривень за кубометр газу буде діяти до 30 квітня 2022 року. Це дасть можливість українцям без зайвого навантаження на бюджет пережити опалювальний сезон.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Сезонний тарифний план – кому буде вигідно платити за газ по іншому

 

To Top