Купити квартиру в Дніпрі

Яким буде пороговий бал на НМТ-2024

У середині травня стартує основна сесія національного мультитесту. Стати його учасником можна ще протягом 10 – 15 травня. Яким буде пороговоий бал на НМТ-2024

Очільниця УЦОЯО Тетяна Вакуленко розповіла, яким буде пороговий бал на НМТ уцьому році, передають Новини України – НСН.

За її словами, він складатиме 15% від загальної кількості балів.

Пороговий бал на НМТ-2024

Наприклад, за тест із математики достатньо набрати хоча б п’ять тестових балів. Учаснику для цього треба поставити у правильному місці хрестики в п’яти простих завданнях на вибір правильної відповіді.

Вакуленко ж не вважає, що завдання на вибір однієї правильної відповіді є нескладними. І додає, що формат завдання не визначає його складності.

«Статистика свідчить, що є складні завдання на вибір однієї відповіді із запропонованих. Під час розроблення тестів ми використовуємо цілу низку різних типів завдань, зокрема завдання на встановлення відповідності, на визначення послідовності подій, із короткою формою відповіді (відповідь до задачі) тощо. До кожного типу завдань застосовується певне правило»,– зазначає вона.

Яким буде пороговий бал на НМТ-2024

Яким буде пороговий бал на НМТ-2024

Вакуленко також додає, що не варто думати, що закриті завдання – просто завдання, де треба поставити галочки. Аби отримати хороший результат, завдання треба виконувати свідомо.

«Національний мультитест передбачає виконання завдань із чотирьох предметів. Кожен із них має значення. Конкурсний бал вступника розраховується на основі всіх цих предметів, до різних предметів застосовують різні вагові коефіцієнти залежно від обраної спеціальності»,– повідомила очільниця УЦОЯО.

Тетяна Вакуленко наголосила: якщо учасник не набере достатньої кількості балів хоча б з одного предмета, він утратить можливість вступати цього року.

За її словами, це справді не дуже високі порогові бали, але ситуація для вступників зараз складніша, ніж в учасників класичного ЗНО. До того ж тестування відбуватиметься протягом одного дня і триватиме чотири години з перервою.

Ще новини України: НМТ-2024 за кордоном – у яких країнах відбудеться і що треба знати

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×