Ціни на буряки в Україні зросли – за скільки будемо купувати

За якої умови ціни можуть знизитися?

В Україні зросли темпи збуту столового буряку, що дозволяє вітчизняним фермерам підвищувати ціни на популярний коренеплід аж до 7 грн за кілограм. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті Хвиля.

Відзначається, що крім збільшення попиту, на подорожчання продукту впливає скорочення пропозиції буряків на ринку, оскільки багато фермерів замість продажу продукту весь врожай закладають в сховища.

Згідно з даними щоденного моніторингу, тільки з початку тижня ціни на столовий буряк в Україні зріс у середньому на 16%. Так, виробники готові відвантажувати коренеплід по 5-7 грн/кг ($0,19-0,27/кг) в залежності від якості, регіону та інших умов.

На сьогоднішній день ціни на столовий буряк в Україні вже в середньому в 1,7 рази вище в порівнянні з показником жовтня минулого року. Одночасно з цим учасники ринку не виключають, що тенденція зростання цін може бути тимчасовим явищем. На думку експертів, відбудеться у випадку, якщо фермери почнуть розпродаж продукту зі сховищ, що призведе до збільшення поставок і, як результат, до зниження цін на дану продукцію.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Ціна на цукор в Україні може збільшитися у зв’язку з подорожчанням газу – на скільки і коли

 

To Top