5 /5
Based on 5 ratings
89
Україна
89

Чому заяву на житлову субсидію треба встигнути подати до 15 грудня – Мінсоцполітики

Чому заяву на субсидію важливо подати до 15 грудня

У Мінсоцполітики розповіли, чому заяву на житлову субсидію треба встигнути подати до 15 грудня

Про це розповідає NNS

Так, з 1 грудня українці зможуть подати документи через веб-портал Пенсійного фонду та додаток “Дія”. Крім того, можна звертатися до Пенсійного фонду без прив’язки до реєстрації місця проживання. Це особливо важливо для переселенців, які через війну перебралися в інші регіони та можуть претендувати на допомогу.

Заяву на житлову субсидію треба подати до 15 грудня

Чому заяву на житлову субсидію треба встигнути подати до 15 грудня – Мінсоцполітики

Перевіркою всіх документів, які надаються людьми, займається Національна сервісна служба. Для того, щоб у результаті не довелося повертати гроші державі, користувач повинен своєчасно повідомляти про всі зміни в документах, у тому числі склад сім’ї.

При цьому подаються заяви для нових клієнтів протягом усього опалювального сезону. Якщо людина претендує на повернення субсидії до 15 жовтня, вона подає заяву в листопаді або в грудні. Таку заяву він має подати до 15 грудня, щоб Пенсійний фонд міг призначити йому субсидію з початку опалювального сезону.

Українцям також уточнили, що після 15 грудня субсидія призначається з місяця, в якому було подано заяву, тобто не від початку опалювального сезону.

Що ж до принципу розрахунку субсидії, він не змінився.

Джерело

Кого із внутрішніх переселенців перевірятимуть першочергово — Мінсоцполітики

To Top