Купити квартиру в Дніпрі

2 причини чому не можна користуватися смартфоном під час його зарядки

Смартфон здається досить простим пристроєм. Однак при неправильній експлуатації він може швидко зламатися. Експерти в галузі технологій пояснили, чому не можна користуватися смартфоном під час його зарядки

Часто виникають ситуації, коли смартфон розряджений, а вам терміново потрібно зателефонувати або написати повідомлення. Гаджет підключений до мережі і цього періоду його краще не чіпати.

Про це НСН дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA.

2 причини чому не можна користуватися смартфоном під час його зарядки

Іноді доводиться користуватися пристроєм, проте чим це загрожує? Причин, з яких краще подбати про живлення телефону завчасно, дві.

1. Смартфон може вдарити вас струмом

Смартфон через перегрівання батареї може вдарити вас струмом і спалахнути. Намагайтеся використовувати лише “рідну” зарядку, а не дешеві аналоги невідомих виробників. Неодноразово через безтурботність користувачів виникали пожежі та гинули люди.

2. Зношування акумулятора

Другий момент – зношування акумулятора. Коли телефон заряджається, він налаштований саме на цю функцію. Якщо ви починаєте користуватися ним, батарея працює у зворотному напрямку та розряджається. Одночасне завантаження протилежними задачами призводить до зменшення терміну експлуатації батареї – і її доведеться замінити.

6 помилок під час зарядки мобільного телефону, які роблять всі

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×