Купити квартиру в Дніпрі

“Маю захистити дітей України”: на фронті загинув бойовий медик з Британії, який врятував понад 200 військових

"Маю захистити дітей України": на фронті загинув бойовий медик з Британії, який врятував понад 200 військових

На фронті загинув бойовий медик з Британії, який врятував понад 200 побратимів під час війни в Україні. У 2022 році він кинув усе та вирушив до нашої країни, аби допомагати відбивати напад Росії. Своїй доньці чоловік говорив, що українські діти в небезпеці – тому він має захищати їх.

На фронті загинув бойовий медик та волонтер Пітер Фуше. Він був громадянин Великої Британії. Про його загибель захисника повідомили у благодійному фонді Project Konstantin, передають «Новини України – НСН» з посиланням на УП «Життя».

Загинув бойовий медик з Британії

До початку повномасштабного вторгнення Пітер Фуше мешкав у Лондоні та працював теслярем. Ще раніше він був поліцейським.

У березня 2022 року чоловік покинув власну домівку та приїхав до України як волонтер. Він брав участь у створенні польового шпиталю у Броварах, а згодом пройшов медичні тренінги та доєднався до тероборони.

Був теслярем і поліцейським: на фронті загинув бойовий медик з Британії, який врятував понад 200 військових

Пітер Фуше також був співзасновником благодійного фонду Project Konstantin, названий на честь загиблого під час боїв за Херсон побратима. Він забезпечує евакуацію поранених солдатів, надає військовослужбовцям транспортні засоби та інше необхідне спорядження, а також проводить медичні тренінги.

У січні 2024 року Пітер Фуше склав присягу та офіційно доєднався до ЗСУ як бойовий медик.

У квітні для зустрічі із сином з Південної Африки на Харківщину приїжджала 87-річна матір захисника, Роуз Фуше. До цього вони не бачилися два роки.

Непохитна відданість, безмежне співчуття та невпинна прихильність Піта до України та її народу залишили незгладимий слід у незліченній кількості життів, яких він торкнувся. Його героїзм не знав меж. Він брав активну участь у порятунку понад 200 поранених українських солдатів, евакуації цивільного населення з найнебезпечніших прифронтових міст, а також у доставці гуманітарної допомоги жителям цих міст. Хоробрість і самовідданість Піта перед обличчям небезпеки були надзвичайними, і його вчинки назавжди закарбуються в наших серцях, – написали у благодійному фонді.

"Маю захистити дітей України": на фронті загинув бойовий медик з Британії, який врятував понад 200 військових

У Пітера залишилася 15-річна донька Нікола. За словами захисника, саме заради неї він вирушив до України.

Я люблю тебе і хочу залишитися з тобою, але ти в безпеці. А діти, які там, – ні. Їм потрібен захист, – сказав Пітер доньці перед від’їздом.

Ще новини України: «Пенсіонери кинулися до військоматів в перші дні після вторгнення»: який середній вік бійця ЗСУ зараз – Bloomberg

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×