Завантажте мобільний додаток сайту

Конституційний Суд України визнав неконституційним обмеження винагороди суддів і зарплат чиновників 10-ма мінімальними зарплатами, запроваджене у зв'язку з карантином. Про це NNS повідомляє з посиланням на aspi.com.ua.

Обмеження розміру зарплат державних службовців, яке було введено у квітні у зв'язку з пандемією коронавірусу, перестане діяти. Про це голова Комітету ВР з питань податкової політики Данило Гетманцев написав у Facebook напередодні.

"У вищих державних чиновників, суддів, банкірів та інших посадових осіб, із зарплатою понад 47230 гривень сьогодні свято! КСУ своїм рішенням скасував обмеження на виплату зарплат посадових осіб в бюджетних установах, суддям, прокурорам, депутатам, працівникам НБУ і т. д. 10-ма мінімальними зарплатами. Крім того, суд визнав неконституційним пункт Закону, яким призупинили на час карантину можливість списання грошей з державного та місцевих бюджетів на підставі рішення суду (тобто тепер стягувати знову можна)",

- написав він.

Раніше ми повідомляли: Рівень життя в Україні і Польщі: порівняння зарплат, пенсій, ВВП

Рекламні блоки на нашому сайті дозволяють нам бути незалежним ЗМІ, а вам – отримувати оперативну і не проплачену ніким інформацію. Переглядаючи рекламу, ви робите свій внесок у розвиток незалежної журналістики України

Автор: NNS - Національна служба новин
Вместо одноразовых доплат пенсионерам (как, к примеру, в этом году было по 1000 гривен), власти задумались над тем, чтобы сделать подобную инициативу постоянной.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі