Завантажте мобільний додаток сайту

Місія МВФ і Україна досягли попередньої домовленості щодо нової програми фінансування у розмірі $5 мільярдів у форматі Stand-by терміном на 18 місяців, пише Укрінформ, передає NNS.

Про це йдеться в офіційному повідомленні МВФ.

"Представники Міжнародного валютного фонду та українська влада досягли угоди на рівні персоналу щодо економічної політики стосовно нової 18-місячної програми кредитування Stand-by",  - підкреслюється в заяві.

Раніше ми писали: Рада ЄС затвердила політику щодо "Східного партнерства" після 2020 року

Зазначається, що нова програма, яка передбачає фінансування України в розмірі $5 млрд, має на меті забезпечення платіжного балансу й бюджетної підтримки. У МВФ сподіваються, що це має допомогти українській владі подолати наслідки пандемії COVID-19 та консолідувати зусилля на шляху до важливих структурних реформ.

"Це забезпечить Україні гарні позиції для поновлення зростання, а також повернення до більш масштабних реформ після завершення кризи. Очікується також, що ця угода сприятиме додатковій двосторонній та багатосторонній фінансовій підтримці", - підкреслили у МВФ.

Для остаточного затвердження нову програму має схвалити керівництво та виконавча рада МВФ.

"Засідання ради очікується найближчими тижнями", - зазначили у Фонді.

Станом на 12.00 28 вересня російсько-окупаційні війська здійснили неприцільну провокацію на Донецькому напрямку, повідомляє пресслужба Міноборони України, передає NNS.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі