Завантажте мобільний додаток сайту

Спікер Верховної ради Дмитро Разумков заявив, що парламент планує відновити електронне декларування новим законом. Він має бути зареєстрований у ВР до кінця понеділка, 2 листопада.

Про це Разумков сказав у ході засідання погоджувальної ради парламенту, передає РБК-Україна, інформує NNS.

"Це рішення (КСУ, - ред.) призвело до серйозного дисбалансу у системі прийняття рішень… Сьогодні до кінця дня буде зареєстрований законопроект, який відновлюватиме дію електронного декларування і статтю 366 КПК, буде надано 2 місяці на те, щоб вивчити та прийняти відповідне рішення щодо питань, які були підняті КСУ у своєму рішенні… Ці рішення повинні бути прийняті на цьому пленарному тижні",

- підкреслив Разумков.

Як пише РБК-Україна, раніше перший замглави комітету з питань фінансів Ярослав Железняк опублікував текст цього законопроекту.

Нагадаємо, фракція "Слуга народу" сьогодні ввечері проведе засідання фракції. На ньому обговорюватимуть законопроект президента Володимира Зеленського про звільнення суддів Конституційного суду України.

27 жовтня КСУ визнав неконституційним кримінальне покарання за недостовірне декларування.

Проте 29 жовтня Кабінет міністрів України опублікував розпорядження про відновлення системи електронного декларування. Робота системи була заблокована рішенням Конституційного суду України.

Раніше ми писали: КСУ замовив грати на вікна і двері після протесту, коли будівлю закидали шашками і презервативами

Національна служба новин - Новини України