Завантажте мобільний додаток сайту

Служба безпеки України запропонувала продовжити санкції щодо російських соцмереж «Одноклассники» й «ВКонтакте» ще на три роки, пише The Village Україна, інформує NNS.

Пропозиції внесли до РНБО – повідомляють у СБУ:

«Служба безпеки України пропонує продовжити санкції щодо російських соціальних мереж «Одноклассники» та «ВКонтакте» ще на 3 роки. Відповідні пропозиції Голова Служби Іван Баканов вніс до Ради національної безпеки і оборони України». 

За даними кіберфахівців, після санкцій у цих соцмережах утричі зменшилася кількість українських користувачів.

Раніше ми писали: СБУ заблокувала понад тисячу інтернет-спільнот через фейки про коронавірус

«Фейки в країнах сталої демократії прирівняні до зброї масового знищення. Проти України триває гібридна війна, і ми продовжуємо протистояти інформаційним атакам з боку РФ. Тож у продовженні санкцій є сенс: цим ми захистимо наших громадян від фейків і маніпуляцій, а відповідно – збережемо безпеку держави в цілому», – переконаний Голова СБУ Іван Баканов. 

Протягом трьох років СБУ відкрила майже 100 кримінальних справ щодо власників й адміністраторів антиукраїнських спільнот у цих соцмережах.

Також депутати зареєстрували законопроєкт, за яким продовжують цю заборону.

Нагадаємо, у травні 2017 року в Україні почала діяти заборона російських соцмереж «Одноклассники», «ВКонтакте», Mail.ru й компанії «Яндекс».

В Україні зафіксовано 3 833 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19 – це рекорд кількості нових хворих за добу. 26 вересня (станом на 9:00) в Україні 195 504 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, із них 3 903 летальні (+76 – повторний рекорд),...
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі