Завантажте мобільний додаток сайту

4 вересня Шевченківський районний суд Києва проводить засідання по суті в справі про вбивство журналіста Павла Шеремета. Про це NNS повідомляє з посиланням на Радіо Свобода, яке веде онлайн-трансляцію із зали засідань, де присутні обвинувачені зі своїми адвокатами.

Нагадаємо, журналіст «Української правди» Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року внаслідок вибуху автомобіля в центрі Києва. У грудні 2019 року поліція вперше назвала імена підозрюваних. Це сержант Сил спеціальних операцій Андрій Антоненко (Riffmaster), військовий медик Яна Дугарь та волонтер Юлія Кузьменко. Вони заявляють про непричетність до вбивства.

Раніше ми повідомляли: На Донбасі загинув український військовий: став жертвою пожежі

Рекламні блоки на нашому сайті дозволяють нам бути незалежним ЗМІ, а вам – отримувати оперативну і не проплачену ніким інформацію. Переглядаючи рекламу, ви робите свій внесок у розвиток незалежної журналістики України

Автор: NNS - Національна служба новин
В Україні мають намір заборонити продаж електронних сигарет українцям віком до 18 років. Верховна рада прийняла за основу відповідний проект закону авторства Кабінету міністрів №3628. Про це повідомляє РБК-Україна, передає NNS.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі