Завантажте мобільний додаток сайту

Члени незаконних збройних формувань Донбасу нікого не пропускають на територію України, яка контролюється Києвом. Крім того, сепаратистами обмежується в'їзд на окуповані території представників міжнародних організацій. Про це NNS повідомляє з посиланням на businessua.com.

Як стало відомо NNS , більш детально про це в ефірі програми Свобода слова Савіка Шустера заявив глава Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Резніков Олександр.

Згідно з його словами, гуманітарні організації також звертаються за допомогою до українського уряду з проханням доставити вантажі на окуповані території. Резніков також відзначив:

«Кожен день патрулі ОБСЄ не можуть потрапити через КПВВ на окуповані території, тому що окупаційні режими через все КПВВ в Донецькій і Луганській області не пропускають нікого. Ми отримуємо багато звернень, люди хочуть потрапити в Україну, але не можуть, тому що їх не пропускають окупаційні режими».

В цей же час відзначається, що українська сторона в повній мірі не припиняла пропуск через КПВВ і пропускає громадян з гуманітарної потреби.

Раніше ми повідомляли: Стало відомо, скільки українців погодились би переїхати до РФ

NNS - Національна служба новин

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі