Завантажте мобільний додаток сайту

В Україні з 5 червня почнуть діяти нові послаблення карантинних обмежень. Відповідне рішення на засіданні у середу, 3 червня, ухвалив Кабінет міністрів. Про це повідомив прем'єр Денис Шмигаль у своєму Telegram, пише УНІАН, передає NNS.

За його інформацією, рішення передбачає дозвіл:

  • з 5 червня роботи закладів громадського харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях, за умови дотримання протиепідемічних заходів;
  • з 5 червня особам старше 60 років не дотримуватися зобов’язання щодо самоізоляції;
  • проведення релігійних заходів у приміщенні за умови перебування не більше 1 особи на 1,5 м²;
  • проведення акредитації освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, у віддаленому режимі, а також ухвалення рішення про умовну акредитацію освітніх програм без проведення або з частковим проведенням акредитаційної експертизи до 1 вересня 2020 року.

Раніше ми писали: Відновлення авіаперельотів по Україні та за кордон: Шмигаль назвав дати

"Здійснення перевезень пасажирів легковими автомобілями дозволятиметься в кількості до 5 осіб включно з водієм (без урахування дітей віком до 14 років). 

У разі невідповідності епідемічної ситуації в регіоні показникам для послаблення заходів протягом трьох днів поспіль, регіональна комісія ТЕБ і НС зобов’язана зібратися позачергово та скасувати послаблення деяких карантинних обмежень", - написав глава уряду.

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі