5 /5
Based on 5 ratings

Купити квартиру в Дніпрі

181
181

Аналітики пояснили, навіщо на будинках у Москві розмістили ППО

Кремль, ймовірно, розмістив на будинках у Москві протиповітряну оборону, щоби створити провокаційні меседжі в інформаційному просторі для посилення антиукраїнських настроїв серед росіян, переконані аналітики Американського інституту вивчення війни.

Про це йдеться у звіті ISW, передає НСН.

19 і 20 січня у російських соціальних мережах почали поширювати фотографії, на яких видно, як на даху будівлі Міністерства оборони Росії та в інших місцях у Москві та поблизу міста встановлюють системи протиповітряної оборони.

В ISW вважають, що Кремль, ймовірно, активізував свої зусилля з представлення російського вторгнення в Україну як екзистенціальної війни, щоби створити інформаційні передумови для затяжної війни.

“Кремль, ймовірно, розгорнув системи ППО в Москві, щоб створити провокаційні меседжі, які зображують війну як більш загрозливу для російської громадськості. Малоймовірно, що Кремль вважає, що для України Москва є мішенню, і, швидше за все, він вдався до цієї показної гри, щоб посилити інформаційні операції з підготовки російського внутрішнього інформаційного простору до затяжної війни в Україні і подальших жертв.

Ця демонстрація також, ймовірно, є частиною нової інформаційної операції з контекстуалізації війни в Україні в російському міфі про Велику вітчизняну війну, яка, ймовірно, має на меті посилити підтримку росіянами військових зусиль і подальшої мобілізації шляхом абсурдного зображення України як такої, що загрожує Москві і решті території Росії, подібно до того, як це робила нацистська Німеччина під час свого вторгнення в Радянський Союз”, пишуть аналітики.

ППО на будинках в Москві. Що цьому передувало

Ввечері 19 січня в Мережі почали з’являтися фото і відео з системами ППО на дахах будівель і майданчиках Москви. Наразі відомо про щонайменше п’ять.

Зокрема, опубліковано фото будівлі міністерства оборони РФ на Фрунзенській набережній, де встановлено “Панцир-С1”.

На даху міноборони РФ встановили ППО. У Повітряних силах ЗСУ порівняли це з Іваном-дураком на печі

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×