Втратив свідомість і впав у кому: у Дніпрі у школяра стався інсульт

У Дніпрі у 15-річного школяра стався інсульт. Хлопець впав, знепритомнівши, після чого впав у кому. Зараз Влад Щирий бореться за життя, йому потрібна термінова операція, на яку коштів у батьків не вистачає.

Про це в Facebook повідомила мешканка Дніпра Катерина Головачова, пише РБК-Україна, передає NNS.

Удар стався близько двох тижнів тому. Наразі школяр знаходиться в одній з лікарень Києва, він вийшов з коми, але стан як і раніше важкий.

Підліток навчається в школі № 96 міста Дніпро, в 9-В класі.

Лікарі діагностували Владу “гостре порушення мозкового кровообігу за геморагічним типом, внутрішній крововилив в ліву гемісферу з проривом мозочка в шлуночкову систему”.

Волонтери всіма силами збирають кошти на допомогу Владу – всього потрібно 200 тисяч гривень.

Випадки раптової смерті підлітків в Україні – не рідкість

Нещодавно в селі Стрілкове Херсонської області в дитячому таборі “Буревісник” померла 15-річна дівчинка. Їй стало погано, під час виступу на сцені.

Тижнем раніше також у дитячому таборі стало погано 12-річному хлопчикові. Це сталося під час фізичного навантаження. Його забрали в лікарню, де він і помер.

А наприкінці травня цього року вся країна була шокована раптовою смертю 15-річного онука Олега Філімонова, гумориста і екс-кандидата в мери міста Одеса. Хлопець впав і помер на спортмайданчику під час гри в баскетбол.

To Top