5 /5
Based on 5 ratings

Купити квартиру в Дніпрі

83
83

Кличко розповів, чи готовий Київ до повторного наступу росіян

Мер Києва Віталій Кличко розповів, наскільки Київ готовий до повторного наступу окупантів. За його словами, столиця все ще залишається однією з основних цілей російських військових.

Як передає НСН, про це він сказав в інтерв’ю “Бабелю”.

“Я хочу чітко сказати, і, сподіваюся, всі це розуміють: Київ був метою агресора і метою агресора залишається, – розповів він. – Не тільки Маріуполь, Донецьк, Луганськ чи Бахмут. Київ — головна мета, бо це серце держави. Чи спроможні вони прийти до Києва, захопити місто зараз? Упевнений, що ні, не спроможні. Ми набагато краще підготовлені і маємо значно більше ресурсів, ніж пів року тому”.

Щодо обстрілу міста ракетами, то Кличко зауважив, що сьогодні можна пересвідчитися в тому, що ППО працює ефективно.

“Я як мер міста на кожній зустрічі за кордоном з нашими партнерами наголошую, що нам потрібен так званий залізний купол над столицею. І можу сказати, що сучасне західне озброєння, сучасне оснащення надходить, і поступово місто стає більш захищеним”, додав він.

Кличко також розповів, що перед початком вторгнення 24 лютого у влади міста була “напівофіційна інформація” про те, що наступ розпочнеться саме тоді, коли це й сталося.

“У нас була напівофіційна інформація за декілька днів до цього, від наших військових, розвідників – про те, що з великою ймовірністю вторгнення в Україну заплановано на ніч 24 лютого, о четвертій ранку. Я прокинувся о третій, годину не спав. А о четвертій мені зателефонували військові і сказали: почалося, – розповів Кличко, додаючи, що не очікував, що росіяни розвиватимуть такий стрімкий наступ в тому числі й на Київ. – Якщо казати відверто, я розраховував, що якщо воєнні дії почнуться, то найімовірніше – на сході країни. Відверто кажучи, я не очікував, що наступ буде настільки стрімким, з півдня і півночі”.

“Говорю, як є” – комбат Кузик розповів про реальну ситуацію на фронтах

Корисні посилання дивіться нижче

НСН у Телеграм

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×