У Дніпрі психічно хворий син замкнув літню матір у будинку на 9 діб

Син не випускав матір з будинку 9 діб – про інцидент поліцейським повідомила сестра пенсіонерки

У Дніпрі психічно хворий чоловік на дев’ять діб замкнув власну матір у будинку. 78-річна жінка, аби не померти з голоду, змушена була їсти недоїдки. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті novyny.live

Про моторошний інцидент повідомила сестра пенсіонерки. За її словами, 47-річний чоловік є психічно нездоровим. Вона повідомила, що, заглянувши у вікно будинку, побачили, як її сестра лежить на ліжку, а поруч з нею син, який кричить на 78-річну жінку

Поліцейські, які приїхали на виклик, виявили, що вхід до будинку був забарикадований різними речами, зокрема стільцями та мотузками. З будинку лунали крики про допомогу літньої жінки.

Поспілкувавшись із постраждалою, правоохоронці встановили, що її син замкнув її у будинку, нікуди не випускаючи, на 9 діб. Аби не померти з голоду, жінці довелося харчуватися недоїдками.

Зазначається, що чоловік, який зачинив матір у будинку, спілкуючись із поліцейськими, поводився неадекватно, розмовляючи сам із собою та несучи нісенітницю. Через це було викликано психіатричну бригаду.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Шокуючий інцидент – в Дніпрі п’ятикласник побив свою бабусю на території школи

To Top