Шокуючий інцидент – в Дніпрі п’ятикласник побив свою бабусю на території школи

11-річний хлопчик побив свою бабусю до крові на території школи

Шокуючий інцидент стався 22 вересня на території 141-ї школи. 11-річний хлопчик, учень 5-го класу цього навчального закладу, напав на свою бабусю, бив її руками по обличчю та голові, до крові розбив ніс. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті “Україна Кримінальна”

Першу допомогу жінці надавали працівники школи.

На місце пригоди викликали швидку допомогу та поліцію. На сьогоднішній день маленький тиран перебуває в одній з дитячих міських лікарень, де проходить обстеження.

У департаменті гуманітарної політики Дніпровської міськради розповіли, що у вересні учень відвідував шкільного психолога. Його поведінка в гіршу сторону змінилася тільки в цьому році. Зараз в школі знаходяться представники ювенальної превенції.

Також відомо, що хлопчика виховує бабуся, яка дуже любить свого онука і все робить, щоб хлопчик продовжував ходити до школи і здобувати знання.

Можливо, причиною такої агресії могло послужити якесь зауваження або мораль бабусі на адресу онука. Інше питання, що це далеко не нормальна ситуація, яку не можна залишати без уваги.

У поліції розповіли, що раніше дана сім’я в поле зору правоохоронців не потрапляла.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Школяр чекав маму на майданчику – подробиці інциденту травмування хлопчика футбольними воротами

 

 

To Top