Катування дитини в Черкасах: моторошні деталі про сім’ю хлопчика

До тортур над дитиною може бути причетна його нерідна бабуся – дитина у важкому стані

До тортур шестирічного хлопчика в Черкасах може бути причетна його нерідна бабуся. Незважаючи на те, що вона озвучує іншу версію – нібито хлопчик впав з купи цегли, віри цим словам немає. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті УНІАН

Видання також розповідає моторошні подробиці про цю жінку. За даними ЗМІ, її звуть Вікторія Лясова, вона була фігуранткою кримінальних справ, проте відповідальності чомусь уникла. Протягом 2013-15 років жінка з чоловіком фігурували в справах, які відкривали через напад собак на людей з нелегального розплідника Лясовых.

Жертвою одного з інцидентів в 2015 році стала мати маленької дитини в парку – жінку врятував охоронець, потім їй зробили операцію. Через два роки собаки покусали сусіда Лясовых, за що вони отримали штраф від суду та ухвалу про конфіскацію тварин. Рішення довго не могли виконати.

Як пише ЗМІ, Лясову кілька разів офіційно розшукували, в тому числі за легкі тілесні ушкодження. В одному з рішень судів у 2020 році також надавався дозвіл на її затримання за грабіж, поєднаний з насильством.

“Дозволити Черкаському відділу поліції ГУ Національної поліції в Черкаській області затримати обвинувачену ОСОБА_2 з метою її приводу для участі в розгляді кримінального провадження. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на Черкаську місцеву прокуратуру”, – йдеться в тексті рішення.

Як говориться в матеріалі, тоді правоохоронці жінку “не знайшли”, незважаючи на те, що вона проживала у себе вдома. На повідомлення від сусідів реакції поліції не було, пишуть журналісти.

24 серпня цього року в лікарні опинився шестирічний Андрій, нерідний онук Лясової. Його прийомні батьки лікуються в Києві, тому залишили хлопчика Лясовим. Вже після цього стало відомо про ймовірні катування дитини. Хлопчик отримав важкі травми. Лікарі оцінюють його стан як стабільно важкий.

У дитини численні тылесні пошкодження, судячи з яких можна припустити, що малюка гризли собаки. Ось що написав з приводу даної ситуації посадовець Черкаської ОДА, екс-нардеп Олег Петренко:

Пекло існує. І я зараз не про метафізичне явище. Інколи пекло зовсім поряд. Наприклад, за парканом від дитячого парку, в якому кілька днів тому я гуляв із власним сином. Гуляв, не підозрюючи, що в сусідньому дворі у критичному стані перебуває дитина. Прямо зараз в обласній дитячій лікарні після нелюдських тортур і травм медики намагаються врятувати життя хлопчика 2014 року народження.Шансів мало… У нього – страшна гематома головного мозку. Судячи з пролежнів, кілька днів він був без свідомості. Відірвані губи і погризені тваринами вуха,сліди затушених цигарок на тілі…
Я не знаю всіх деталей, але… 24 серпня, у розпал фестивалів і святкувань, сторож дитячого парку чув дитячий крик. Лише через кілька днів бабця, на подвір’ї якої і отримала дитина травми, викликала швидку. Бабця з дідом – проблемні для всього кварталу вже багато років. Ще за часів, коли був народним депутатом, допомагав вирішити питання з вилучення у них близько 15 величезних алабаїв, які тероризували сусідів. Але ті опісля знову поназаводили купу собак, але вже меншого розміру. І от – нова трагедія.Але тут винні не собаки,а нелюди, які були хлопчику за рідних людей.
Сьогодні буду просити чуда у Господа. І вірити, що наші лікарі на нього здатні.
А від поліції вимагатиму у найкоротші терміни встановити всі обставини справи і притягнути винних осіб до відповідальності.

До речі, нещодавно “NNS” писав: У Черкасах дитину покусали собаки – хлопчик з численними травмами в термінальній комі

 

 

To Top