Четверо дітей на тиждень залишилися самі – де була мати

Багатодітна мати залишила своїх дітей одних на тиждень.

У Житомирській області багатодітна мати залишила без нагляду чотирьох дітей і поїхала в сусіднє село – розважатися з друзями і вживати алкоголь. Через тиждень старша дочка не витримала і зателефонувала в поліцію. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті РБК-Україна.

У поліції повідомили, 38-річна жителька Новоград-Волинського вже неодноразово потрапляла у поле зору соціальних служб та правоохоронних органів.

На неї було складено 15 протоколів про невиконання своїх батьківських обов’язків. Вона регулярно залишає своїх чотирьох дітей і зникає на тиждень і більше. Проте сім’я на обліку як неблагополучна не стоїть.

Журналісти ТСН відвідали будинок, де без піклування дорослих регулярно залишаються діти. Там живе 15-річна Христина, 14-річна Іванка, 10-річна Карина і 7-річна Анюта. За дівчатками доглядає найстарша. Вона ж і зателефонувала в поліцію і повідомила, що мама пішла тиждень тому і досі не повернулася.

Горе-матір поліція відшукала в сусідньому селі – жінка перебувала у нетверезому стані. Проте вона відразу зрозуміла, що поліція приїхала за нею.

Як повідомив начальник служби у справах дітей Новоград-Волинської РДА Володимир Бойко, причин поставити сім’ю на облік не було, нібито було лише одна заява від сільського голови про те, що мама залишила дітей самих і пішла в сусіднє село. Про 15 протоколах в РДА не чули.

Проте в поліції вже вдруге поставили питання про позбавлення горе-матері батьківських прав.

Діти у відсутність матері живуть в покинутому будинку на околиці села. Вікна вибиті, а весь двір заріс бур’яном. Сусіди розповіли, що це не перший випадок, коли мати їх кидає одних напризволяще. Люди допомагали їм з їжею. Старша дочка зізналася, що маму шкода – вона п’є.

У соціальних службах висунули іншу версію, чому дітей не поспішають забирати з родини – діти дуже люблять маму, прив’язані до неї і сильно її жаліють. Пити вона почала три роки тому, після того як загинув її чоловік. Жінка обіцяє, що кине пити і вже влаштувалася на роботу. Їй дали півроку на виправлення ситуації.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Горе-мать, яка заморила голодом дитину, засуджено до 12 років в’язниці

To Top