Горе-матір, яка заморила голодом дитину, засуджено до 12 років тюрми

У Києві Владислава Трохимчук отримала 12 років тюремного терміну за те, що на 11 днів залишила в квартирі своїх дітей – однорічного сина та дворічну дочку. Від голоду хлопчик помер, дівчинку врятували лікарі.

Про це з посиланням на пресслужбу Київської міської прокуратури пише Обозреватель, передає NNS.

Пояснимо, що Трохимчук засудили на 12 років, але за “законом Савченко” вона вийде на свободу вже через 2 роки. Адже з 2016 року, поки тривало слідство і судовий процес, вона перебувала в СІЗО. Тож 5 років зарахують за 10.

Нагадаємо, що в грудні 2016 року в Києві Владислава Трохимчук залишила на тривалий час без нагляду однорічного сина та дворічну дочку. Повернувшись додому, горе-мати виявила хлопчика мертвим, а дівчинку – в непритомному стані.

Відомо, що в жінки є третя дитина – новонароджена дівчинка. Її та врятовану дівчинку передали в патронатну сім’ю. Саму Трохимчук помістили в СІЗО.

Пізніше мати Трохимчук розповіла про бурхливе особисте життя дочки.

У 2019 році Трохимчук засудили до восьми років тюремного терміну. Але сторона обвинувачення подала апеляцію, вимагаючи довічного ув’язнення.

5 липня 2021 року було винесено новий вирок. Проте рішення суду не задовольнило прокуратуру, і вона готується знову подати апеляцію.

To Top