Завантажте мобільний додаток сайту

На Закарпатті у Берегові сталася страшна трагедія. Прямо на очах у мами пішов під воду її чотирирічний син. Врятувати малюка, на жаль, не вдалося. Про це NNS повідомляє з посиланням на місцеве видання Mukachevo.net, яке посилається на власні джерела у правоохоронних органах.

Як стало відомо NNS , хлопчик пішов із своєю мамою на озеро, аби помити килим. 4-річна дитина оступилася та впала у воду. Зазначається, що озеро штучне, і глибина у нього велика одразу біля берега. Вона складає декілька метрів.

Дитину одразу ж кинулися рятувати люди, які знаходилися поблизу. Малюка витягнули з води і доправили до лікарні. Проте у реанімаційному відділенні лікарі констатували смерть дитини від утоплення.

Раніше ми повідомляли: Під Києвом знайшли вбитою зниклу 12-річну дівчинку

Рекламні блоки на нашому сайті дозволяють нам бути незалежним ЗМІ, а вам – отримувати оперативну і не проплачену ніким інформацію. Переглядаючи рекламу, ви робите свій внесок у розвиток незалежної журналістики України

Автор: NNS - Національна служба новин
В октябре 2020 года средняя месячная температура в Украине ожидается в пределах 6-12 градусов тепла (в горах 6-7 градусов тепла). Это в пределах средних многолетних значений. Соответствующий прогноз размещен на сайте Укргидрометцентра.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі