Завантажте мобільний додаток сайту

Спалах коронавірусу зафіксовано в Печерському районному суді Києва. Про це NNS повідомляє з посиланням на Українські новини, які посилаються, в свою чергу, на прес-службу суду.

"Повідомляємо учасників судових засідань та відвідувачів суду, що у працівників Печерського районного суду міста Києва підтверджений діагноз COVID-19. Проводиться тестування на COVID-19 контактних осіб та вирішується питання про проведення дезинфікуючих і профілактичних заходів в суді",

 - йдеться в повідомленні.

Як стало відомо NNS , На даний момент Печерський райсуд продовжує роботу в штатному режимі. Разом з тим відвідувачів просять утриматися від участі в судових засіданнях, якщо це можливо.

Раніше ми повідомляли: Кількість випадків коронавірусу в Україні на 28 липня

Рекламні блоки на нашому сайті дозволяють нам бути незалежним ЗМІ, а вам – отримувати оперативну і не проплачену ніким інформацію. Переглядаючи рекламу, ви робите свій внесок у розвиток незалежної журналістики України

Автор: NNS - Національна служба новин
Основатель компании SpaceX Илон Маск поделился новостями о мозговых чипах, которые разрабатывает его компания. Маск рассказал, что чипы позволят людям слышать звуки, которые ранее были за пределами «обычных частот», пишет NNS со ссылкой на weekend.

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі