Вперше в історії: організатори змінили девіз Олімпійських Ігор

Міжнародний олімпійський комітет змінив девіз Олімпійських Ігор. Відповідне рішення було ухвалення під час засідання організації у вівторок, 20 липня, повідомляє Inside the Games. Це сталося вперше в історії, передає NNS, посилаючись на Суспільне.

Незмінним девізом Олімпійських Ігор тривалий час були слова “Citius, Altius, Fortius” – “Швидше, вище, сильніше”. Ще у квітні очільник МОК Томас Бах запропонував додати у девіз ще одне слово – “Communis”, що у перекладі означає “разом”.

Відповідне питання було розглянуто під час засідання. У підсумку усі члени Міжнародного олімпійського комітету підтримали відповідні зміни.

Новий вигляд девізу Олімпійських Ігор: “Citius, Altius, Fortius, Communis” (“Швидше, вище, сильніше, разом”).

Чому МОК змінив девіз Олімпійських Ігор?

Пропозицію видозмінити девіз Олімпіади президент МОК Томас Бах пов’язував із пандемією коронавірусу. Він звертав увагу на те, що світ зіштовхнувся із наслідками хвороби, і саме тому всім країнам потрібно об’єднатися.

“Я зробив відповідну пропозицію, щоб висловити потребу в солідарності. Ми повинні стати швидшими, вищими та сильнішими, але для цього нам потрібно бути разом, нам потрібно бути солідарними”, – зазначав Бах.

Після того, як рішення було прийнято, очільник МОК подякував усім членам організації, назвавши його “епохальним”

Через пандемію коронавірусу Олімпійські Ігри були перенесені з 2020-го на 2021 рік. У 2021-му Олімпіада відбудеться у Токіо та ще трьох префектурах Японії без глядачів.

Девіз Олімпійських Ігор: що відомо

Використовується Олімпійським конгресом з 1894 року.

Автором слів є французький священник Анрі Дідон. Саме його слова використав барон П’єр Де Кубертен – засновник Олімпійських Ігор.

Крім девізу “швидше, вище, сильніше”, символами Ігор є олімпійський вогонь, прапор з емблемою п’яти кілець, а також лаврова гілка.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Організатори “Міс Україна” не можуть знайти конкурсанток без збільшених губ і тату (відео)

В Україні сьогодні вперше стартували іспити з державної мови для чиновників

Літаючий автомобіль вперше здійснив міжміський переліт (відео)

To Top