Українського суддю-втікача Чауса викрали в Молдові – адвокат

Колишнього українського суддю-втікача Миколу Чауса, що ховав гроші у трилітрових банках на городі, викрали в Молдові, передає NNS, посилаючись на УНН.

Скандального колишнього суддю Миколу Чауса викрали в Кишиневі. Про це в своєму Telegram-каналі повідомив адвокат Ростислав Кравець, посилаючись на слова його дружини.

“Щойно подзвонила з Кишинева дружина мого колишнього клієнта, екссудді Дніпровського районного суду Києва Миколи Чауса і повідомила, що її чоловіка там викрали. Вона попросила допомоги у всіх, хто може вплинути на цю ситуацію”, – написав Кравець.

Він додав, що поліція Молдови вже почала розслідування.

Що було раніше?

Скандальний колишній суддя Микола Чаус, який з 2016 року ховається в Кишиневі, отримав остаточну відмову в наданні політичного притулку в Молдові.

Повідомлялося, що Україна вимагатиме від Молдови екстрадиції судді Миколи Чауса, вже мало бути засідання.

Чауса обвинувачують в отриманні хабара у 150 тис. доларів. Чаус зберігав гроші у трилітрових банках, захованих на городі. У 2016 році суддя був оголошений в міжнародний розшук.

Ще в 2017 році антикорупційний прокурор Молдови Віорел Морарь повідомляв, що Молдова почала екстрадиційний процес щодо судді Чауса.

У 2019 слідчі Державного бюро розслідувань проводили обшуки в квартирі дружини судді-втікача Миколи Чауса.

Зеленський скасував указ Януковича про призначення Тупицького суддею КСУ

To Top