Бойові катери Росії йдуть в акваторію Чорного та Азовського морів (фото)

Росія відправила загін катерів Каспійської флотилії в акваторію Чорного та Азовського морів. Там заявляють, що це в межах навчання, яке відбувається з «урахуванням ситуації, що розвивається».

Про це повідомила пресслужба Південного військового округу Росії, передає Громадське, інформує NNS.

Так, в Азовське море наразі прямують 15 кораблів Каспійської флотилії — 3 артилерійських і 8 десантних катерів, а також судна, які обслуговують перехід між морями.

У пресслужбі військового округу заявили, що після прибуття катери у взаємодії з силами Чорноморського флоту «візьмуть участь в залікових морських навчаннях». Вони нібито перевірятимуть готовність до відбиття атаки морських і повітряних десантів.

«Контрольна перевірка військ ППО за зимовий період навчання проводиться за затвердженим планом підготовки військ на 2021 рік і спрямована на підвищення рівня бойової та оперативної підготовки військ і сил військового округу»,йдеться в повідомленні.

Такі маневри росіян відбуваються на тлі підвищення військової активності Росії, яка стягує свою армію до кордону з Україною. Через це два військові кораблі США запланували до 4 травня потрапити у Чорне море.

Читайте ще: “Їм краще триматись подалі від Криму”: Росія погрожує США через кораблі у Чорному морі

To Top