[:ru]Работа в Чехии: что предлагают и сколько платят украинцам[:ua]Робота в Чехії: що пропонують і скільки платять українцям[:]

[:ru]Польша и Чехия – это страны, куда чаще всего уезжают на заработки украинцы. Причем, в последнее время чехи переманивают украинских заробитчан у поляков. О том, какую работу предлагают и сколько платят, NNS расскажет, ссылаясь на lifedon.com.ua.

На портале Работа.ЮА можно найти немало вакансий, а среди них есть и предложения чешских работодателей. Стало известно, что же предлагают они трудовым мигрантам.

Заработные платы в Чехии стартуют от 30 тысяч гривен. Чешские работодатели чаще всего ищут:

  • швей,
  • работников в клининговые компании (уборка помещений),
  • работников на заводы,
  • медицинских сестер,
  • фельдшеров и акушеров.

Разумеется, в сфере медицины заработать можно больше, так как здесь уже нужны люди с дипломами.

Если говорить о медиках, то сначала в Чехии придется поработать под наблюдением местных специалистов. Уже после того, как диплом об образовании будет подтвержден, человек получит разрешение на самостоятельную медицинскую практику, а это – и высокая зарплата. Медработники среднего персонала с 12-часовым графиком (5 дней в неделю) будут получать около 50 тысяч гривен.

В то же время автомобильный слесарь в Чехии может заработать от 30 до 55 тысяч гривен. Также особенно востребуемы хорошие стоматологи: если у вас эта специализация, то в Чехии вам могут предложить зарплату до 100 тысяч гривен в месяц.

Что касается требований, то чаще всего нужно знать английский.

Важно подчеркнуть, что даже если таких условий не ставят, не помешает работнику перед отъездом поучить чешский, чтобы знать язык страны, в которую отправляешься.

Кстати, недавно “NNS” писал:

В Ощадбанку нав’язують пенсіонерам непотрібну послугу за додаткову плату

Українці опиняться в кращих умовах, ніж поляки – Польща вводить пільги для українських заробітчан

Етапи підвищення пенсій у 2022 році: що пропонує Мінсоцполітики[:ua]Польща і Чехія – це країни, куди найчастіше виїжджають на заробітки українці. Причому, останнім часом чехи переманюють українських заробітчан у поляків. Про те, яку роботу пропонують і скільки платять, NNS розповість, посилаючись на lifedon.com.ua.

На порталі Робота.ЮА можна знайти чимало вакансій, а серед них є і пропозиції чеських роботодавців. Стало відомо, що ж пропонують вони трудовим мігрантам.

Заробітні плати в Чехії стартують від 30 тисяч гривень. Чеські роботодавці найчастіше шукають:

  • швачок,
  • працівників у клінінгові компанії (прибирання приміщень),
  • працівників на заводи,
  • медичних сестер,
  • фельдшерів і акушерів.

Зрозуміло, що у сфері медицини заробити можна більше, адже тут вже потрібні люди з дипломами.

Якщо говорити про медиків, то спочатку в Чехії доведеться попрацювати під наглядом місцевих фахівців. Вже після того, як диплом про освіту буде підтверджений, людина отримає дозвіл на самостійну медичну практику, а це – і висока зарплата. Медпрацівники середнього персоналу з 12-годинним графіком (5 днів на тиждень) будуть отримувати близько 50 тисяч гривень.

У той же час автомобільний слюсар в Чехії може заробити від 30 до 55 тисяч гривень. Також особливим попитом користуються хороші стоматологи: якщо у вас ця спеціалізація, то в Чехії вам можуть запропонувати зарплату до 100 тисяч гривень в місяць.

Що стосується вимог, то найчастіше потрібно знати англійську.

Важливо підкреслити, що навіть якщо таких умов не ставлять, не завадить працівникові перед від’їздом повчити чеську, щоб знати мову країни, в яку вирушаєш.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

В Ощадбанку нав’язують пенсіонерам непотрібну послугу за додаткову плату

Українці опиняться в кращих умовах, ніж поляки – Польща вводити пільги для українських заробітчан

Етапи підвищення пенсій у 2022 році: що пропонує Мінсоцполітики[:]

To Top