Робота в Чехії: що пропонують і скільки платять українцям

Польща і Чехія – це країни, куди найчастіше виїжджають на заробітки українці. Причому, останнім часом чехи переманюють українських заробітчан у поляків. Про те, яку роботу пропонують і скільки платять, NNS розповість, посилаючись на lifedon.com.ua.

На порталі Робота.ЮА можна знайти чимало вакансій, а серед них є і пропозиції чеських роботодавців. Стало відомо, що ж пропонують вони трудовим мігрантам.

Заробітні плати в Чехії стартують від 30 тисяч гривень. Чеські роботодавці найчастіше шукають:

  • швачок,
  • працівників у клінінгові компанії (прибирання приміщень),
  • працівників на заводи,
  • медичних сестер,
  • фельдшерів і акушерів.

Зрозуміло, що у сфері медицини заробити можна більше, адже тут вже потрібні люди з дипломами.

Якщо говорити про медиків, то спочатку в Чехії доведеться попрацювати під наглядом місцевих фахівців. Вже після того, як диплом про освіту буде підтверджений, людина отримає дозвіл на самостійну медичну практику, а це – і висока зарплата. Медпрацівники середнього персоналу з 12-годинним графіком (5 днів на тиждень) будуть отримувати близько 50 тисяч гривень.

У той же час автомобільний слюсар в Чехії може заробити від 30 до 55 тисяч гривень. Також особливим попитом користуються хороші стоматологи: якщо у вас ця спеціалізація, то в Чехії вам можуть запропонувати зарплату до 100 тисяч гривень в місяць.

Що стосується вимог, то найчастіше потрібно знати англійську.

Важливо підкреслити, що навіть якщо таких умов не ставлять, не завадить працівникові перед від’їздом повчити чеську, щоб знати мову країни, в яку вирушаєш.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

В Ощадбанку нав’язують пенсіонерам непотрібну послугу за додаткову плату

Українці опиняться в кращих умовах, ніж поляки – Польща вводити пільги для українських заробітчан

Етапи підвищення пенсій у 2022 році: що пропонує Мінсоцполітики

To Top