В Ощадбанку нав’язують пенсіонерам непотрібну послугу за додаткову плату

Ощадбанк продовжує нав’язувати українським пенсіонерам непотрібні послуги, за які стягується щомісячна плата.

Йдеться про послугу страхування, яка ні для кого не є обов’язковою, але співробітники банку наполегливо продовжують підключати її клієнтам, щоб виконати свій план.

Про це пише today.ua, передає NNS.

Мама пенсіонерки з Черкас поскаржилася на сайті Мінфіну, що літній жінці не дали отримати в банку переказ коштів, висунувши вимогу для початку оформити страховку вартістю 150 гривень. Нібито без цього отримати свої гроші не можна. Жінці довелося звернутися в інше відділення, де їй видали гроші без додаткових перешкод.

“У відділенні Ощадбанку 27/4 що по бул. Шевченка, 325 сталася вкрай неприємна і обурлива ситуація з моєю мамою, яка є пенсіонеркою на даний час. Вона звернулася до працівника Іващенко Валентині Володимирівни, щоб отримати переказ коштів. У відповідь почула вимогу сплатити 150 грн за страхування , яке ніби-то стало обов’язковою умовою отримання коштів. При цьому ніяких відповідних наказів або документів не надали. Мама змушена була звернутися в інше відділення Ощадбанку, де її приємно зустріли і видали кошти без будь-яких примусових страхувань! Про це навіть ніхто не згадував!”,сказано в повідомленні.

У відповідь на негативний відгук в Ощадбанку перед клієнткою вибачились та обіцяли вжити заходів.

“Доброго дня! Приносимо вибачення за ситуацію. З даним працівником буде проведено роботу, аби не допустити повторення подібних випадків в майбутньому. Дуже дякуємо вам за сигнал”, йдеться у відповіді банку.

Скріншот

To Top