Польща відкрила кордони для українських туристів: умови

Польща з сьогоднішнього дня 9 вересня додала громадян України до категорій осіб, яким дозволено в’їзд на територію Республіки Польща у тому числі з метою туризму. Про це на брифінгу повідомив голова Міністерства закордонних справ Дмитро Кулеба, повідомляє NNS, посилаючись на Суспільне.

За словами Кулеби, від обов’язку перебування на карантині після перетину зовнішнього кордону звільнено осіб вакцинованих від COVID-19 або тих, хто нещодавно перехворів на цю хворобу.

До карантину Польща була одним з найпопулярніших європейських напрямків серед українських туристів. Проте з початку пандемії в країну не впускали туристів з України. Перетнути кордон з Польщею могли тільки ті українці, які мали на це вагомі підстави.

“Для українців за різних умов відкрито кордони 133 країн світу. Десь необхідно пред’явити підтверджуючи документи про повний курс вакцинації, десь — негативний тест на коронавірус, але в принципі українці можуть в’їхати у 133 країни й ця цифра продовжує зростати”, — заявив міністр.

Кулеба також додав, що с 1 вересня українські туристи в Єгипті отримали доступ до гарячої лінії допомоги та туристичного супроводження українською мовою.

“Її номер 196-54, це номер телефону за яким можна зрозумілою мовою отримати всі необхідні консультації щодо відпочинку”, — зазначив очільник МЗС.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Українці опиняться в кращих умовах, ніж поляки – Польща вводить пільги для українських заробітчан

Масовий виїзд українців на заробітки за кордон може призвести до серйозних наслідків в країні

Як змінити розмір аліментів: три умови

To Top