Після перемоги в конкурсі «Міс світу плюс сайз – 2021» українка опинилася в центрі скандалу (відео)

Українська блогер, телеведуча і актриса з Києва Щєлко Вікторія заявила, що нібито перемогла в конкурсі “Міс Світу плюс сайз-2021”. Після цієї заяви вибухнув скандал

Конкурс краси Miss World Plus Size 2021 проходив в Дубаї (ОАЕ). Українські організатори відбору на конкурс і екс-учасниця в свою чергу звинуватили Вікторію у брехні. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті OBOZREVATEL.

Як передає ТСН, 32-річна Щєлко стверджує, що її перемога не куплена, у назві конкурсу вона впевнена, а корону здобула для всіх українок.

Відразу після повернення з Дубая жінка влаштувала прес-конференцію про подію, після чого і піднявся скандал.

Так, Miss World Plus Size-2019 Міла Кузнєцова, володарка найбільших грудей в Україні, стверджує: Щєлко ніяк не могла представляти нашу країну на цьому конкурсі краси, так як жодного національного відбору не проходила.

Кузнєцова заявила, що на стрічці Щєлко написано не “міс”, а “місіс”. Ймовірно, жінка брала участь в іншому змаганні.

Генеральна директорка конкурсу “Miss World Plus Size. Україна” Тетяна Котьолкіна зазначила, що Щєлко і раніше була учасницею скандалів. Так, саме вона в 2018-му організувала конкурс краси для дівчат plus-size в країні, але нібито продавала призові місця.

У підсумку Щєлко позбавили ліцензії і передали управління конкурсом Котьолкіній. Остання запевняє: корона в Дубаї, швидше за все, куплена. Вона пояснила, що їй і самій пропонували придбати собі призове місце.

“Якщо ти їдеш туди з гарантією перших трьох місць, то це від трьох тисяч євро. Якщо ти хочеш перше – це від шести [тисяч євро]”, – розповіла Котьолкіна.

У свою чергу організатор іншого конкурсу в Україні – Miss & Mrs Global International World Pageant – заявила, що Щєлко брала участь саме в цьому змаганні, а корону нібито не купувала.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Вперше за 15-річну історію українка стала переможницею у міжнародному конкурсі краси

 

To Top