Вперше за 15-річну історію українка стала переможницею у міжнародному конкурсі краси

Киянка Валерія Байрамова отримала перемогу у відомому міжнародному конкурсі краси в Майамі (США) і здобула титул Ms. World International 2021.

Про це ідеться на Instagram-сторінці конкурсу, інформує Главком, передає NNS.

У конкурсі взяли участь 56 дівчат з різних куточків світу – Великобританії, Франції, Італії, Ізраїлю, Канади, Швеції, Австралії, Іспанії та інших.

«Коли я почула саме своє ім’я, мені захотілося себе вщипнути, щоб переконатися, що це реальність, а не прекрасний сон. Щоб описати ці відчуття – не вистачить слів в одному словнику… Пишаюся тим, що змогла отримати для моєї країни таку важливу, знакову і довгоочікувану перемогу»,ділиться враженнями Валерія Байрамова.

Цьогоріч Україна вперше за 15-річну історію конкурсу взяла у ньому участь, яка завершилася блискучою перемогою.

«Я вражена новиною про перемогу України на Ms. World International 2021 навіть більше, ніж інші, тому що знаю, скільки перешкод нам довелося подолати, щоб українська краса взагалі побачила світ цього скоригованого пандемією року»,говорить національна директорка конкурсу Ms. Ukraine World International Олена Бойко.

Вона, до речі, була відзначена на конкурсі як «Кращий національний директор року 2021».

Вже на початку вересня в Атланті (США) відбудеться ще один конкурс Mrs. Transcontinental 2021, в якому Україну представлять львів’янка Ірина Петрусь і ірпінчанка Анна Романько.

Фото: пресслужба конкурсу Ms. Ukraine World International

To Top