Завантажте мобільний додаток сайту

Чотирилапий робот Spot від компанії Boston Dynamics працює на нафтовій вишці норвезької компанії Aker BP ASA. Про це NNS стало відомо з повідомлення УНІАН, яке посилається на New Atlas.

Повідомляється, що норвезька компанія Aker BP почне випробування вже цього року. Фахівці хочуть дізнатися, як машини можуть допомогти з процедурами інспекції обладнання.

Так, камери і сенсори Spot будуть корисні для пошуку місць витоку газу. Фахівці очікують, що він зможе дістатися до місць, які недоступні для людини і тим самим зробити роботу безпечнішою.

Читайте ще: Колаборація KFC та Crocs: створено взуття з ароматом смаженої курки

В Aker BP заявили, що в перспективі хочуть автоматизувати всі операції, аби зробити робочий процес ефективнішим і безпечнішим.

Нагадаємо, американська роботобудівна компанія Boston Dynamics, у вересні минулого року почала приймати комерційні замовлення на свого чотирилапого робота Spot, який здобув популярність в мережі завдяки вірусним відео та мемам.

В Україні з 1 серпня дозволили роботу дитячих оздоровчих таборів, але лише на територіях зеленої та жовтої зон карантину. При цьому дитячі табори працюватимуть за певними правилами та з обмеженнями, пише РБК-Україна, передає NNS.

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі